Tel. nr. 8 650 57658

El. p. info@medziomagija.lt

Lauko baldai

Lauko baldai tai gaminiai, kurie suprojektuoti tam, kad sukurtų žmogui komfortą būnant gamtoje. Pats terminas – lauko baldai apima ne tik stalą, suolus, kėdes, bet tai taipogi yra ir pavėsinės, supynės, žaidimų aikštelės. Tinkamai priderinti lauko baldai prie terasos, pavėsinės, ar namo – puošia aplinka, suteikia jai išskirtinumą. Nėra lengva pasirinkti tinkamus lauko baldus, kai yra siūlomas didelis jų pasirinkimas. Labiausiai tarp sodo baldų yra populiarus plastiko, medžio ir vytelių modeliai.

 

  • Plastikiniai lauko baldai – tai paprasčiausias praktiškas variantas už prieinamą kainą: tradiciniai balti, žali, raudoni lauko baldai.
  • Mediniai lauko baldai – vis dar yra populiarus. Pagaminti iš natūralių medžiagų jie suteikia žmogui vienybę su gamta, todėl puikiai tinka poilsiui gryname ore.
  • Lauko baldai iš vytelių – turi elegancijos ir puikias eksploatacines savybes, dekoruoja terasas.

Nauda kurią teikia lauko baldai žmogui – komfortas ir jaukumas. Todėl juos renkantis reikia atkreipti dėmesį, kad lauko baldai turi būti:

  • Patrauklus dizaino;
  • Ilgaamžiški;
  • Lengvai prižiūrimi.

Vertingiausia savybė renkantis lauko baldus visgi turėtų būti atsparumas nepalankioms oro sąlygoms. Tokiomis pačiomis savybėmis pasižymi mediniai lauko baldai, ir prie jų priskiriamos pavėsinės, supynės, ar žaidimų aikštelės. Tinkamai pagamintos, impregnuotos, nudažytos pavėsinės leis mėgautis grynų oru ne tik saulėtom vasaros dienomis. O žaidimų aikštelės ir sūpynės leis vaikams saugiai ir smagiai praleisti laiką lauke.