Tel. nr. 8 650 57658

El. p. info@medziomagija.lt

Unikali naujovė tvirtos, ilgaamžės ir stilingos durys

Stilingos durys pastato interjerui bei eksterjerui suteikia savito žavesio, šilumos ir jaukumo. Durys, priklausomai nuo jų spalvos ir dizaino, padės sukurti elegancija ir grakštumu persmelktą interjerą, idealiai įsilies į klasikinį stilių ar taps unikalia detale moderniame statinio eksterjere.

Tad puoselėdama tradicijas, „Medžio magija“ savo klientams pristato 3 metus tobulintą naujovę – vidaus ir lauko duris, gaminamas iš jūrinės plokštės.

Ši plokštė, dar kitaip vadinama fanera, skirta jūrų pramonei. Tai kieta, patvari, lengva ir ilgalaikiams drėgmės bei kitiems klimato poveikiams atspari medžiaga. Dėl savo unikalių savybių ji naudojama ten, kur vyrauja drėgmė ir nepalankios oro sąlygos - laivų korpusams bei baldams gaminti. Na, o mes ją pritaikėme tvirtų ir patikimų durų gamyboje. Todėl iš šios medžiagos pagamintos durys tarnaus tikrai labai ilgai, nes jos:

•    Nerasoja ir yra atsparios drėgmei;
•    Keičiantis oro sąlygoms nesusitraukia, neišsipučia ir nepraranda savo estetinės išvaizdos bei funkcionalumo;
•    Pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis;
•    Nereikalauja ypatingos priežiūros.

Ekologija, dizainas ir patikimumas

Taip pat būtina paminėti, kad jūrinė fanera visiškai nekenksminga nei žmogaus sveikatai, nei gamtai. Tad savo namuose įsidėję tokias duris, džiaugsitės ne tik kokybe, bet ir draugišku aplinkai bei Jūsų šeimos gerovei produktu.

Siūlome Jums įvairiausius modernaus dizaino, vidaus ir lauko durų, sprendimus – skirtingus raštus bei spalvas, kurias galima derinti prie pastato interjero ar fasado. Duris pagaminsime su stiklu arba be jo ir, jei tik panorėsite, pritaikysime originalius kalviškus elementus.
Kadangi iš jūrinės plokštės pagamintos durys patvarios ir ilgaamžės, jos puikiai tiks kotedžuose, privačiuose namuose ar net ūkio paskirties pastatuose.

Tačiau tai dar ne viskas. Turime dar vieną džiugią žinią mūsų klientams – suteikiame techninio aptarnavimo garantiją visam šių durų (ne dažų) eksploatacijos laikotarpiui.

Daugiau informacijos apie šias duris paskambinus tel.: 8 650 57658.