Tel. nr. 8 650 57658

El. p. info@medziomagija.lt

Apie mus

Mūsų medžio dirbtuvė, turi daugiau nei 20 metų patirtį medienos apdirbimo srityje. Mes užsiimame medžio gaminių gamyba skirta aplinkos grožiui ir Jūsų patogumui. Produkciją gaminame iš ąžuolo, uosio, pušies, alksnio, eglės, impregnuojame, parenkame reikiamą spalvą, kad medžio gaminiai būtų ilgaamžiški ir nesenstantys. Medžio paviršių liesti malonu, tai šilta, patikima, ilgaamžė ir nekenksminga medžiaga, todėl yra dažnai naudojama šiuolaikinių butų ir namų apdailai. Pas mus dirbantys meistrai turi ilgametę patirtį medienos gaminių gamyboje, kas mums laidžia užtikrinti aukštą gaminamos produkcijos kokybę.

Medžio gaminiai tokie, kaip lauko baldai, durys: lauko durys, vidaus durys yra gaminami pagal individualius užsakymus. Pagal klientų poreikius medžio gaminiai yra pristatomi į vietą ir sumontuojami.

Medienos gaminiai tokie, kaip vasarnamiai, pavėsinės, terasos, pirtys, tvoros, vartai yra gaminami, parduodami ir įrengiami pagal individualių klientų pageidavimus ir poreikius. Su užsakymu mūsų klientas gauna ne tik medienos gaminius, bet ir profesionalias paslaugas, patarimus, bei rekomendacijas, kaip geriau pritaikyti, panaudoti medžio gaminį savo aplinkoje. Tai jam leidžia sutaupyti laiko ir pasirinkti tinkamiausią gaminį iš medžio.

Įvairios interjero detalės iš medžio, suteikia jaukumo panaudojanti jį kaip sienų ir lubų plokščių, kolonų, arkų, rėmų juostų, karnizų, grindjuosčių, palangių, radiatorių grotelių, dekoratyvinių elementų ir aksesuarų gamybai. Šiuolaikinės medienos apdirbimo technologijos suteikia galimybę visą kambarį apdailinti mediena įrengiant medines grindis, medines sienas ir medines lubas. Tokiu būdu patalpai galime suteikti elegancijos ir dvaro prabangos.

Medžio gaminiai gali papuošti Jūsų aplinką, suteikti jai jaukumo. Medis – tai magiška medžiaga, kuri sukuria jaukią ir harmoningą namų atmosferą, švelniai įsiliejančią į bet kokio stiliaus interjerą. Medis leidžia bet kokį būstą paversti rojaus kampeliu arba panašiu į prabangų dvarą – tiesiog reikia sumaniai panaudoti tai, ką mums siūlo gamta. Iš medžio pagaminti lauko baldai, vidaus interjeras suteikia tam tikrą nuotaiką, bei tampa sodybos puošmena, kuri džiugina ne tik Jus, bet ir Jūsų svečius.

Susisiekti tel.: 8 650 57658