Tel. nr. 8 650 57658

El. p. info@medziomagija.lt

Stilingos durys pastato interjerui bei eksterjerui suteikia savito žavesio, šilumos ir jaukumo. Durys, priklausomai nuo jų spalvos ir dizaino, padės sukurti elegancija ir grakštumu persmelktą interjerą, idealiai įsilies į klasikinį stilių ar taps unikalia detale moderniame statinio eksterjere.

Tad puoselėdama tradicijas, „Medžio magija“ savo klientams pristato 3 metus tobulintą naujovę – vidaus ir lauko duris, gaminamas iš jūrinės plokštės.

Plačiau

Vasarnamių, pirčių statyba ir įrengimas Vasarnamių ir pirčių statybai vis dažniau Lietuvoje yra naudojama natūrali medžiaga – medis. Medžio struktūra, harmonijoje su supančia gamta, formuoja su juo nedalomą visumą.

Pastaraisiais metais, vyrauja tendencijos kada vasarnamių įrengimas daromas montuojant karkasus iš medžio rąstų, USB plokštes. Žmonės pradėjo atsisakyti vasarnamių ir pirčių statomų iš betono, akmenų ar plytų. Bet ar gali būt gražus ir saugus vasarnamiai ar pirtys pastatyti iš plokščių ar rąstų?

Plačiau

Durys sukuria pirmą įspūdį apie patalpą į kurią jos veda. Medinės durys nuo seno buvo laikomas klasikiniu ir prabangiu namų dekoru. Šiandien natūralios medienos durys yra klasikinis, išskirtinis ir aukštos kokybės durų pasirinkimas. Medinės durys yra labai vertinamos dėl geros kokybės, patikimumo ir ekologiškumo.

Plačiau