Tel. nr. 8 650 57658

El. p. info@medziomagija.lt

Vasarnamių, pirčių statyba ir įrengimas Vasarnamių ir pirčių statybai vis dažniau Lietuvoje yra naudojama natūrali medžiaga – medis. Medžio struktūra, harmonijoje su supančia gamta, formuoja su juo nedalomą visumą.

Pastaraisiais metais, vyrauja tendencijos kada vasarnamių įrengimas daromas montuojant karkasus iš medžio rąstų, USB plokštes. Žmonės pradėjo atsisakyti vasarnamių ir pirčių statomų iš betono, akmenų ar plytų. Bet ar gali būt gražus ir saugus vasarnamiai ar pirtys pastatyti iš plokščių ar rąstų?

Plačiau

Durys sukuria pirmą įspūdį apie patalpą į kurią jos veda. Medinės durys nuo seno buvo laikomas klasikiniu ir prabangiu namų dekoru. Šiandien natūralios medienos durys yra klasikinis, išskirtinis ir aukštos kokybės durų pasirinkimas. Medinės durys yra labai vertinamos dėl geros kokybės, patikimumo ir ekologiškumo.

Plačiau

Lauko baldai tai gaminiai, kurie suprojektuoti tam, kad sukurtų žmogui komfortą būnant gamtoje. Pats terminas – lauko baldai apima ne tik stalą, suolus, kėdes, bet tai taipogi yra ir pavėsinės, supynės, žaidimų aikštelės. Tinkamai priderinti lauko baldai prie terasos, pavėsinės, ar namo – puošia aplinka, suteikia jai išskirtinumą. Nėra lengva pasirinkti tinkamus lauko baldus, kai yra siūlomas didelis jų pasirinkimas. Labiausiai tarp sodo baldų yra populiarus plastiko, medžio ir vytelių modeliai.

Plačiau