Tel. nr. 8 650 57658

El. p. info@medziomagija.lt

Mediniai laiptai

Mediniai laiptai – tiesiausias kelias nuo jaukumo iki komforto.

Pasak istorinių šaltinių, patys pirmieji mediniai laiptai visiškai nebuvo panašūs į dabartinius. Laiptų funkciją atliko tiesiog įstrižai sustatyti rąstai. Tačiau laikas bėgo ir šiuolaikinėje visuomenėje laiptai tapo labai svarbiu namų interjero elementu, o mediniai laiptai lig šiol namams suteikia jaukumo ir pasižymi išskirtiniu stiliumi. Šiuolaikiniai mediniai laiptai gali būti labai dekoratyvūs, nes medį lengva apdirbti. Mediniai laiptai yra tvirti ir ilgaamžiai, derantys prie bet kurio namų interjero. Laiptai, pagaminti iš medžio, išsiskiria savo natūralumu ir originalumu. Jie tarsi tikras, į dangų besistiebiantis medis, savo kamienu sujungiantis namo viršų ir apačią.

Medžiu kvepiantis interjeras

Mediniai laiptai interjere – tai ne tik funkcionalumas ir jaukumas, bet ir galimybė savo būste atrasti bei sukurti naujas unikalias erdves. Iš medžio pagaminti laiptai puikiai sugeria šilumą, tad bet kuriuo metų laiku Jūsų pėdoms bus malonu ir šilta. Mediniai laiptai savo išvaizda yra unikalūs, tad rasti kelis tokius pačius gaminius tiesiog neįmanoma, o tai yra tvirtas originalaus interjero garantas.

Dar nuo senų laikų lietuviai mylėjo medį ir iš jo dirbinosi daugybę buičiai reikalingų padargų, tad ir šiuolaikiniuose namuose įkurdinti mediniai laiptai nieko nestebina. Taip yra todėl, kad bėgant metams, laiptus atstojantis rąstas su įpjovomis ištobulėjo iki nepakartojamų meno kūrinių.

Mediniai laiptai gali būti įvairiausių konstrukcijų ir paskirčių: tiesūs vieno maršo laiptai, L formos laiptai, spiraliniai ar sraigtiniai, uždari ir atviri, su posūkiu ar aikštele. Visus šiuos laiptus galima montuoti tiek lauke, tiek viduje. Jie gali jungti antrą namo aukštą su pirmu ar maloniai girgždėti kopiant į lauko terasą. O kaip jaukiai ir šiltai namuose atrodys mediniai palėpės laiptai!

Tačiau laiptai nėra tik grožis. Pirmiausia – tai funkcionalumas, tad prieš įsigyjant laiptus, reikėtų apsvarstyti visus variantus ir atsakyti į kai kuriuos klausimus.

Ką reikia įvertinti renkantis laiptus?

  • Ar Jūsų pasirinkti laiptai bus patogūs ir saugūs? Saugumo ypatingai reikėtų paisyti, jei laiptais laipios maži vaikai, seni žmonės ar gyvūnai.
  • Ar jų konstrukcija bus patikima ir tvirta? Ar turėklai nebus vien tik grožio elementas, bet ir užtikrins laiptais lipančio žmogaus saugumą.
  • Kokių matmenų laiptus galite įsirengti namuose, kiek skirsite jiems vietos?
  • Iš kokios medienos gaminsite laiptus?

Dažniausiai mediniai laiptai projektuojami atsižvelgiant į tam tikrą erdvę, tad vieno bendro projekto jų įrengimui nėra. Mes visada patariame neeksperimentuoti patiems, bet kreiptis į specialistą, kuris apžiūrės laiptų vietą, pamatuos angą bei įvertins visą esamą situaciją. Mūsų įmonėje visada gausite naudingų patarimų ir konsultacijas įvairiausiais klausimais.

Kodėl verta pasirinkti mus?

Mūsų įmonė užsiima įvairių medinių laiptų gamyba. Gaminame medinius sraigtinius, kombinuotus vidaus laiptus. Laiptų gamybą deriname su klientu ir atsižvelgiame į individualius pageidavimus. Savo produkcijai pagaminti naudojame tik aukščiausios kokybės medieną. Atsižvelgdami į kliento pageidavimus, laiptus gaminame iš įvairių medienos rūšių: pušies, uosio, beržo, buko, ąžuolo bei kt. Laiptų pakopas lakuojame ar alyvuojame trinčiai atspariomis medžiagomis. Jums pageidaujant, kitus elementus lakuojame, dažome arba alyvuojame. Taip pat Jūsų pasirinkimui siūlome plačią spalvų gamą, kuriančią unikalų bei šiuolaikišką stilių. Medinių laiptų spalvos gali būti įvairiausios. Viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos ir būsto interjero.

Laiptų dydis bei forma paprastai suderinami su architektu. Taip pat atsižvelgiama ir į tai, koks dizainas dominuoja patalpoje, kurioje bus montuojami laiptai. Tačiau modernūs mediniai laiptai turi pasižymėti ne tik puikiu dizainu, bet ir patogumu bei saugumu. Tad visiems savo gaminiams suteikiame garantiją ir vykdome po garantinį aptarnavimą. Darbus vykdome visoje Lietuvoje.

Medinių laiptų įrengimas labai atsakingas darbas, nes pakeisti ar perstatyti jau įrengtą medinių laiptų konstrukciją yra labai sudėtinga, tad mes mielai Jus pakonsultuosime, atsakysime į visus klausimus, padėsime išsirinkti bei įrengsime Jūsų pasirinktus laiptus.

Žemiau esančioje galerijoje pateikti medinių laiptų pavyzdžiai iš kurių galite išsirinkti savo svajonių laiptus. O jei pateiktoje ekspozicijoje nerandate to, ką regite savo vizijose ir turite klausimų apie medinių laiptų kainas, projektavimą ar gamybą, susisiekite su mumis tel.: 8 650 57658.

Mediniai laiptai — tai natūralumas, kokybė, stilius ir funkcionalumas.