Tel. nr. 8 650 57658

El. p. info@medziomagija.lt

Mediniai sandėliukai

Ilgametę patirtį turinčios medžiomagija.lt komandos gaminami mediniai sandėliukai tiks ieškantiems ekonomiško ir estetiškai atrodančio sprendimo įvairiausių daiktų laikymui sode ar kieme visus metus.

Medinių sandėliukų privalumai

Mediniai sandėliukai yra patogi vieta sandėliuoti tokius daiktus kaip techniką, skirtą sodui ir kiemui: nuo kastuvo, kopėčių, malkų iki žoliapjovės. Taip pat juose gali būti laikomi dviračiai, lauko baldai ir kiti daiktai, kurių nenorite laikyti savo gyvenamajame name.

Sandėliukas padės apsaugoti jūsų daiktus nuo lietaus ir kenkėjų – vagių, kadangi galite jį rakinti.

Sandėliukai užima mažai vietos kieme, yra talpūs ir pasistatyti kainuoja išties mažiau, nei pasistatyti ir įsirengti garažą.

Surenkami sandėliukai ypač tinka tiems, kurie mėgsta palaikyti tvarką ir rūšiuoti daiktus. Tam, kad nereikėtų laikyti visko garaže – įsigykite lauko sandėliuką.

Medžiomagija.lt komandos gaminami lauko sandėliukai ne tik atlieka daiktų sandėliavimo funkciją, bet ir puošia aplinką, kurioje yra pastatyti.

Kodėl verta turėti medinį sandėliuką sode ar kieme?

Medinis sandėliukas kieme gali padėti išspręsti tvarkos klausimą jūsų sklype. Taip pat padės sutaupyti vietos gyvenamajame name, kadangi galėsite daiktus perkelti į jį.

Esant norui galite ne tik sandėliuoti daiktus jame, bet ir įkurti poilsio, darbo ar kūrybinę erdvę sau ir savo svečiams. Tai ypač aktualu atėjus lietingam ir vėsesniam sezonui.

Tinkamai paruoštas – impregnuotas sandėliukas bus ilgaamžis ir tarnaus ne vienerius metus.

Kokio dydžio sandėliukai yra populiariausi?

Paprastai mediniai sandėliukai skirstomi į tris dydžius: mažus, vidutinius ir didelius.

Maži sandėliukai yra mažesni nei 7 kvadratiniai metrai ir gali būti 2x2 metrų dydžio arba 3x2 metrų.
Vidutinio dydžio sandėliukai prasideda nuo maždaug 8 m2 ir siekia nuo 3x3 iki maždaug 3.7x3.7 metrų.
Dideli sandėliukai prasideda nuo 13 m2 ir gali siekti iki 7x3.6 metrų ir daugiau.

Lauko sandėliukų populiarumas priklauso nuo paskirties. Sandėliuojantys tokius daiktus kaip: sodo įrankius, vejapjoves ir kitus nedidelius daiktus dažniausiai renkasi mažus sandėliukus. Tuo tarpu didesnius sandėliukus - vidutinio dydžio, renkasi norintys sandėliuoti didesnius sodo reikmenis, dviračius, žoliapjoves, sniego valytuvus bei vejos baldus. Didelius sandėliukus paprastai renkasi norintys sandėliuoti didesnius daiktus, dėžes ar norintys įsikurti žaidimų ar darbo erdvę, sporto salę ar poilsio zoną.

Sandėliukus gaminame įvairių dydžių, priklausomai nuo jūsų pageidavimų.


Kaip išsirinkti medinį sandėliuką ir jo dydį?

Prieš įsigyjant medinį sandėliuką, svarbu užduoti sau keletą klausimų, tad aptarkime keletą svarbiausių, kurie padės išsirinkti kokio tiksliai sandėliuko jums reikia.

• Ką talpinsiu mediniame sandėliuke?
• Kokio dydžio sandėliuko man reikia?
• Kokio dydžio yra kiemas / sodas, kuriame stovės sandėliukas?
• Kokio stiliaus sandėliukas tiktų sklype?

Įsigydami sandėliuką pagalvokite į priekį kaip įsigijant kaip galite sutaupyti laiko ir pinigų galimai keičiantis jūsų norams. Kviečiame apsvarstyti galbūt ateityje planuojate papildyti savo sodo įrankių kolekciją ar pirksite dviratį ar motociklą. Pagalvokite galbūt laikui bėgant šį sandėliuką ateityje norėsite paversti į sporto erdvę ar poilsio zoną su sėdmaišiais.

Jei planuojate į sandėliuką talpinti keletą nedidelių daiktų – užteks ir mažo sandėliuko.
Vidutinio dydžio prireiks, jei norite jame sandėliuoti dviračius, žoliapjovę.
Didesnio gali prireikti, jei turite didelį kiekį daiktų, kurie užima daug vietos. Pagalvokite ir apie sezoninius daiktus, tokius kaip lauko baldus ar švetines dekoracijas.

Kiek laiko užtrunka sandėliuko gamyba?

Kadangi ūkiniai sandėliukai gaminami pagal kiekvieno užsakovo norus individualiai, procesas trunka skirtingai, nuo savaitės iki mėnesio. Susisiekite su mumis ir aptarsime kiek gali užtrukti pagaminti jūsų būsimą medinį lauko sandėliuką.

Kaip gaminami mediniai sandėliukai?

Medinių sandėliukų gamyba prasideda nuo statybinių medžiagų parinkimo – medienos, varžtų, tvirtinimo detalių, sienų elementų, grindlenčių, stogo lentų, durų, esant poreikiui ir langų.

Toliau seka gaminimo procesas, kuris yra individualus, kadangi kiekvienas sandėliukas gaminamas unikaliai pagal kiekvieno kliento norą.

Sandėliukai gali būti derinami prie jūsų namo eksterjero – spalvos, apdailos, belieka išsirinkti ir mus informuoti, ko pageidaujate.

Peržiūrėkite mūsų jau pagamintus medinius surenkamus sandėliukus ir pasisemkite idėjų savo būsimam kiemo sandėliukui.

Kyla klausimų? Susisiekite tel.: 8 650 57658